UNEP Legislation (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Download
bg: Свали

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Options
bg: Параметри

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Select
bg: Избери
