UNEP Legislation (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Overview
th: ภาพรวม

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Close
th: ปิด

en: Countries
th: ประเทศ

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
