UNEP Legislation (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Download
da: Hent

en: Overview
da: Overblik

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: History
da: Historik

en: Options
da: Valg

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: API Key
da: API-nøgle

en: Latest
da: Seneste

en: Close
da: Luk

en: Countries
da: Lande

en: Document
da: Dokument

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Select
da: Vælg

en: Machine name
da: Internt navn

en: Link label to the referenced entity
da: Link label til den refererede entity

en: Link to the referenced entity
da: Link til den refererede entity
