UNEP Legislation (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Download
nl: Downloaden

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Options
nl: Opties

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Close
nl: Sluiten

en: Countries
nl: Landen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Select
nl: Selecteren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Loading ...
nl: Bezig ...

en: API URL
nl: API-URL

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit
