UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Markup
hu: Jelölő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Download
hu: Letölt

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: ID
hu: Azonosító

en: Files
hu: Fájlok

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Year
hu: Év

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Latest
hu: Utolsó

en: Close
hu: Bezár

en: Countries
hu: Országok

en: Document
hu: Dokumentum

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Expand all
hu: Összes lenyitása

en: Collapse all
hu: Mind összecsukása

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Platform URL
hu: Platform webcím
