UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
