UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Year
ku: ساڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
