UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Markup
si: සලකූණ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
