UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: Year
sr: Година

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
