UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Submit
sv: Skicka

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Download
sv: Ladda ned

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Files
sv: Filer

en: Options
sv: Alternativ

en: Year
sv: År

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Latest
sv: Senaste

en: Close
sv: Stäng

en: Countries
sv: Länder

en: Document
sv: Dokument

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Select
sv: Välj

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Collapse all
sv: Fäll in alla

en: API URL
sv: URL för API

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Link to the referenced entity
sv: Länk för det refererade objektet
