UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: History
ta: வரலாறு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
