UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Markup
tr: Biçim

en: Submit
tr: Gönder

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Download
tr: İndir

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: History
tr: Geçmiş

en: Files
tr: Dosyalar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Year
tr: Yıl

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Close
tr: Kapat

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Document
tr: Belge

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Select
tr: Seç

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Link label to the referenced entity
tr: Etiketi başvurulan varlığa bağlayın
