UNEP Legislation (1.0.0-beta6) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Markup
uk: Розмітка

en: Submit
uk: Надіслати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: Files
uk: Файли

en: Options
uk: Опції

en: Year
uk: Рік

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Latest
uk: Останнє

en: Close
uk: Закрити

en: Countries
uk: Країни

en: Document
uk: Документ

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Select
uk: Вибір

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Stub
uk: Заглушка

en: Show changes
uk: Показати зміни

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням

en: Block fields
uk: Поля блоків

en: Platform URL
uk: URL платформи
