UNEP Legislation (1.0.0-beta7) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: File
bn: ফাইল

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: History
bn: ইতিহাস

en: Year
bn: বছর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
