UNEP Legislation (1.0.0-beta7) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: ID
eo: Identigilo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Year
eo: Jaro

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Countries
eo: Landoj
