UNEP Legislation (1.0.0-beta7) - en to es translation catalogue (33 entries)

en: Status
es: Estado

en: Markup
es: Marcado

en: Submit
es: Enviar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: On
es: Activado

en: Download
es: Descargar

en: Overview
es: Vista general

en: File
es: Archivo

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: History
es: Historial

en: Files
es: Archivos

en: Options
es: Opciones

en: Year
es: Año

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: API Key
es: Clave API

en: Configuration
es: Configuración

en: Latest
es: Más reciente

en: Close
es: Cerrar

en: Countries
es: Paises

en: Document
es: Documento

en: Loading...
es: Cargando...

en: Select
es: Seleccionar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Expand all
es: Expandir todo

en: Collapse all
es: Ocultar todo

en: Link label to the referenced entity
es: Enlazar la etiqueta a la entidad referenciada

en: Link to the referenced entity
es: Enlace a la entidad referenciada
