UNEP Legislation (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Files
fi: Tiedostot

en: Options
fi: Valinnat

en: Year
fi: Vuosi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Close
fi: Sulje

en: Countries
fi: Maat

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Select
fi: Valitse

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Expand all
fi: Laajenna kaikki

en: Collapse all
fi: Pienennä kaikki

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Link to the referenced entity
fi: Linkitä viitattuun entiteettiin
