UNEP Legislation (1.0.0-beta7) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: ID
mr: आय डी

en: Files
mr: फाईल्स

en: Options
mr: विकल्प

en: Year
mr: वर्ष

en: Off
mr: बंद

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Close
mr: बंद
