UNEP Legislation (1.0.0-beta8) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Overview
cy: Arolwg

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: History
cy: Hanes

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Close
cy: Yn agos

en: Select
cy: Dewis
