UNEP Legislation (1.0.0-beta8) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Close
oc: Tampar

en: Countries
oc: Païses

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Select
oc: Seleccionar

en: Machine name
oc: Nom sistèma
