UNEP Legislation (1.0.0-beta8) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: History
ta: வரலாறு

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Close
ta: மூடு

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
