UNEP Legislation (1.0.0-beta9) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Markup
az: İşarələmə

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Download
az: Yüklə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Options
az: Seçimlər

en: Year
az: İl

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Close
az: Bağlı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Document
az: Sənəd

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Link label to the referenced entity
az: İstinad olunmuş obyektin linki üçün etiket

en: Link to the referenced entity
az: İstinad edilən qurumalink
