UNEP Legislation (1.0.0-beta9) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Download
is: Hala niður

en: Overview
is: Yfirlit

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: History
is: Saga

en: ID
is: Kenni

en: Files
is: Skrár

en: Options
is: Möguleikar

en: Year
is: Ár

en: Off
is: Af

en: To
is: Til

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: API Key
is: API Lykill

en: Close
is: Loka

en: Countries
is: Lönd

en: Loading...
is: Hleð...
