UNEP Legislation (1.0.0-beta9) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Files
lt: Failai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Year
lt: Metai

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: API Key
lt: API raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Latest
lt: Data

en: Close
lt: Uždaryti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Countries
lt: Šalys

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę
