United Nations Maps & Geoservices (1.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Custom
da: Tilpasset

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Token
da: Symbol

en: Default zoom
da: Standard zoom

en: Maximum zoom
da: Maksimum zoom

en: Map type
da: Korttype
