United Nations Maps & Geoservices (1.1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Custom
sv: Anpassad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Default zoom
sv: Förvald zoom

en: Maximum zoom
sv: Största zoom

en: Map type
sv: Typ av karta
