United Nations Maps & Geoservices (1.1.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Default zoom
fr: Zoom par défaut

en: Maximum zoom
fr: Zoom maximum

en: Map type
fr: Type de carte
