United Nations Maps & Geoservices (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Custom
tr: Özel

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Token
tr: Simge

en: Data visualization
tr: Veri görüntülenmesi
