United Nations Maps & Geoservices (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Custom
oc: Personalizat

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Token
oc: Geton (token)

en: Default zoom
oc: Zoom per defaut

en: Map type
oc: Tipe de mapa
