United Nations Maps & Geoservices (2.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Default zoom
de: Standardzoom

en: Maximum zoom
de: Maximaler Zoom

en: Map type
de: Kartentyp

en: Projection
de: Projektion
