United Nations Maps & Geoservices (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Custom
et: Kohandatud

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Map type
et: Kaardi tüüp
