United Nations Maps & Geoservices (2.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Custom
ro: Personalizat

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Token
ro: Simbol
