United Nations Maps & Geoservices (2.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Custom
sk: Vlastná

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Default zoom
sk: Predvolená mierka

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Map type
sk: Typ mapy
