Unified Date (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And max
bo: དང་ཆེ་ཤོས།

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།
