Unified Date (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Settings
bs: Postavke

en: Numeric
bs: Numerički

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: And max
bs: I max
