Unified Date (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node types
eu: Nodo motak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: - Any -
eu: -Edozein-
