Unified Date (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Max
hi: अधिकतम

en: About
hi: के बारे में

en: Numeric
hi: संख्यकिक

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
