Unified Date (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -
