Unified Date (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: About
oc: A prepaus

en: - Any -
oc: - Tot -

en: And max
oc: Et max

en: Exposed
oc: Expausat

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa
