Unified Date (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: - Any -
sl: - Vse -
