Unified Date (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Settings
da: Indstillinger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Max
da: Maks

en: About
da: Om

en: Numeric
da: Numerisk

en: - Any -
da: - Enhver -

en: And max
da: Og maks

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
