Unified Date (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
