Unified Date (1.0.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: About
ar: حول

en: Numeric
ar: رقمي

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
