Unified Date (1.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: About
el: Περί

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
