Unified Date (1.0.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Max
fr: Maximum

en: About
fr: À propos

en: Numeric
fr: Numérique

en: - Any -
fr: - Tout -

en: And max
fr: Et max

en: Exposed
fr: Exposé

en: Bulk update
fr: Mise à jour en masse

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fr: %type : @message dans %function (ligne %line de %file).

en: Min placeholder
fr: Placeholder pour Min

en: Max placeholder
fr: Placeholder pour Max
