Unified Date (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje
