Unified Date (1.0.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Settings
nl: Instellingen

en: Node types
nl: Node-types

en: Max
nl: Maximaal

en: About
nl: Over

en: Numeric
nl: Numeriek

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).

en: Min placeholder
nl: Min-token

en: Max placeholder
nl: Max-token
