Unified Date (1.0.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Max
ru: Макс

en: About
ru: Информация

en: Numeric
ru: Числовая

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Min
ru: Мин

en: And max
ru: И макс.

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Exposed
ru: Раскрытый

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Min placeholder
ru: Мин заполнитель

en: Max placeholder
ru: Макс заполнитель
