Unified Date (1.0.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node types
sv: Nodtyper

en: About
sv: Om

en: Numeric
sv: Numerisk

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Min
sv: minsta

en: And max
sv: och maximalt

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
