Unified Date (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Node types
vi: Kiểu node

en: About
vi: Giới thiệu

en: Numeric
vi: Kiểu số

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Min
vi: Tối thiểu

en: And max
vi: Và tối đa

en: Bulk update
vi: Cập nhật hàng loạt
